Coinbase'den 32 Dolar Kazanın

Coinbase.com eski üyelere ve yeni kayıt olacak herkese $32 değerinde coinler veriyor. Kazandığınız parayı anında çekebilirsiniz. Dört tane alt coin kendi tanıtımları karşılığında coinbase aracılığıyla kendi conlerini veriyor. 

Nasıl kazanacaksınız

Coinbase dünyanın en güvenilir coin alım satım borsasıdır. Öncelikle oraya üye olunacak kimlik onayından sonra coinlerin verdiği (kendilerini tanıtıyorlar) ders videolarını izleyip sorduğu soruya doğru cevavı verince 2 dolar (veya o dersin değeri neyse) veriyor.Yanlış verirseniz korkmayın doğru cevabı bulana kadar cevap hakkınız var.

Stellar Lumens $10 XLM Veriyor

Stellar Lumens XLM token 5 video izleyip doğru cevapları verdiğinizde video başına 2 dolardan 10 dolar değerinde XLM veriyor

XLM sorularından bir görüntü

Compound'dan $9 COMP kazanın

Compound coinin üç tanıtım videosundan soruları cevaplayarak 9 dolar değerinde COMP kazanın

Fetch.ai $3 FET

Fetch ai nedir fetch token nedir ve fetch protokolünün geleceği adlı videoları izleyerek 3 dolar değerinde FET kazanabilirsiniz.

Clover Finance Coinden $3 CLV kazanın

Yine aynı şekilde birer dakikalık 3 video izleyip 3 dolar kazanabilirsiniz

The Graph $4 GRT Kazanın

Blok zinciri verilerini dizinlemek için bir protokol olan The Graph token 4 dolar veriyor.

Amp Coin'den $3 Kazanın

Transfer işlemleri için anında ödeme güvencesi sunan Amp Coin 3 dolar veriyor.

10- 15 dakika sürecek bu görevleri tamamladığınızda toplamda 32 dolar kazanmış oluyorsunuz. Adı geçen tüm coinler coinbase de işlem görüyor anında başka bir cine dönüştürüp istediğiniz yere çekebilirsiniz.

Ayrıca bunları kazanmak için herhangi bir para yatırmanız gerekmiyor ama ilerde olurda 100 dolarlık alım satım yapma ihtimaliniz olursa şu benim referanslı linkten kaydolursanız ikimiz de 10'ar dolar kazanırız. Referanssız kaydolursan bu 10 dolar yok diğerlerini yine kazanıyorsun no problema

Referrer Link: Coinbase.com 
 
Kazanacağın videoları görmek için link: Coinbase Earn

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gate io Startup Coin Nedir Nasıl Kullanılır Startupa Nasıl Katılınır

Yabancı Kripto Para Borsalarına Para Nasıl Gönderilir ve Çekilir