Para Kazandıran Site LunarCrush Nedir Nasıl Kullanılır Lunr Token Kazanın

 Evde oturduğun yerden para kazanmak istermisin bu konuyu okumaya devam et. Lunr token kazanacağız.

Aslında böyle siteleri pek tutmazdım çünkü milleti 3-5 cente uğraştırırlar ve kazancın bişeye değmez ama lunarcash öyle değil daha birkaç gündür kullanıyorum ama 35 LUNR çekme sınırını 1 ayda geçebileceğimi düşünüyorum. 35 lunr şu anki kurla 140 dolar yapıyor. Coinmarketcap tan fiyatına bakabilirsiniz.

Peki nasıl lunr token kazanılır

LunarCrush.com sitesine üye oluyoruz.


 Sitenin size verdiği görevler oluyor onları yerine getireceksiniz. Bunlar zor bişey değil arada twitterdan paylaşacaksın ve sitede günlük 2 saat vakit geçireceksin. İki saat vakit geçirirken bişeyler yapmana gerek yok aç siteyi tarayıcıda açık beklesin hepsi bu kadar. Sitede geçirdiğin süre boyunca puan kazanıyorsun o puanlar otomatik olarak lunr tokene dönüşüyor.


 Sitede benim panelden bir görüntü.1.6 lunr kazanmışım.

LunarCrush ne işe yarar

Sosyal medya, kripto para birimlerini doğrudan etkiler. Dakikada milyonlarca farklı görüşü dinleyemeyeceğiniz için LunarCrush bunu sizin için yapıyor. LunarCrush, bitcoin, binlerce altcoin, kripto borsaları, etkileyiciler ve daha fazlası için sosyal medyada her gün gerçek zamanlı olarak etkinlik toplar ve hepsini ısırık boyutunda, sindirilebilir verilere damıtır.

LunarCrush'da nasıl puan kazanılır


Resimde görüldüğü üzere 5 çeşit puan kazanma yöntemi var.

1- Daily active user: Sitede günlük aktif

2- Friend referral: Arkadaş daveti refinle üye kazandırmak ( bunu yapamıyorsanız üzülmeyin şar değil benim şu an hiç refim yok mesela.)

3- Shares: Paylaşım, sosyal meda hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

4- Link Clicks: Bağlantı tıklama. Bu tıklamayı siz yapmıyorsunuz 3. maddede geçen paylaşımlarınızdan başkaları tıklıyor.

5- Time on site: sitede vakit geçirmek. Tüm bunların puan değerleri var alttaki resimden sonra değerleri açıklayacağım

LunarCrush puan kazanma tablosu bu. Nasıl kaç puan kazanacağınızı açıklıyor.

Üstteki one-time (bir kere) yazanlar yeni üye olduğunda bir kerelik yapılabilen şeylerdir 

Kayıt oldun 25 puan, bir coini hesabına ekledin 25 puan, alarm ayarladın 25 puan, twitter bağladın 25 puan. Twitter takipçin 500 den fazlaysa infulancer olarak sitede tweetlerin yer alabilir onun için bağlıyorsun takipçin düşükse de bağla 25 puanı al sonra bağlantıyı kaldırabilirsin ya da hiç bağlamazsın şart değil.

Daily active user yani günlük siteye uğrayan kullanıcı günde 1 kere 5 puan

Every 10 minutes on lunarcrush: itede geçirdiğin her 10 ddakika için 10 puan günlük 12 adet yani toplam 2 saat vakit geçirip 120 puan kazanırsın

Link shares: Sosyal medyadan her paylaştığın link için2 puan kazanırsın günlük en  fazla 10 adet 20 puan

link clicks: bir üstte paylaştığın linklere tıklayan olursa 50 puan (1 tık 1 puan)

Friend signup: Refinle siteye üye kazandırma günlük en fazla 5 kişi 25 puan.

Bu puan toplama maddelerinin hiç birini kesinlikle yapmak zorunda değilsin yaptığın kadar puan topluyorsun. Yani bu maddelerden birini yapamazsam ne olur sorusuna cevaptı bu şart değil olayı.

Yeterince açıladım sanıyorum sadece para çekme nasıl yapılır o kısım kaldı da bu en kolayı kazan bir şekilde çekersin çekemezsen aşağıya yoruma yaz yardımcı olurum.

Haydi burdan başlayabilirsin: https://lnr.app/s/5ZrKZN

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Gate io Startup Coin Nedir Nasıl Kullanılır Startupa Nasıl Katılınır

Coinbase'den 32 Dolar Kazanın